Wkrótce nowe terminy imprez ! Nie poddamy się! Zostańcie z nami i naszymi Artystami ! Kup bilet

Wkrótce nowe terminy imprez ! Nie poddamy się! Zostańcie z nami i naszymi Artystami !

16
kwi

 

 

Szanowni i ukochani nasi Widzowie !

 

W tym trudnym czasie w jakim przyszło nam się zmierzyć z chorobą, samotnością, nudą, wyalienowaniem oraz tysiącem różnych problemów związanych z tak bardzo już przez  wszystkich znienawidzonym wirusem, MY SIĘ NIE PODDAJEMY !!!

Pracujemy cały czas z myślą o Was, abyśmy mogli znowu się z Wami spotkać na naszych wydarzeniach. 

Niestety nikt z nas nie wie jak szybko to może nastąpić, wiemy już jednak teraz, że na pewno nie w maju 2020.

A właśnie w tym miesiącu  mieliśmy dla Was zaplanowane 4 fantastyczne wydarzenia: trzy wyjazdowe musicale METRO w Opolu, Krakowie i Rzeszowie oraz spektakl teatralny "Lista męskich życzeń" w krakowskim kinie Kijów. 

Mamy jednak dla Was doskonałą wiadomość! Po rozmowach z Artystami i zarządzającymi obiektami, w których miały odbyć się nasze imprezy z największą radością informujemy, że NIE ODWOŁUJEMY NASZYCH WYDARZEŃ a jedynie przesuwamy je na inne terminy!

Zdajemy sobie wszyscy doskonale sprawę, że nikt nie jest w tej chwili w stanie określić kiedy sytuacja na tyle się unormuje, że znikną zakazy organizacji imprez masowych, wobec czego musimy poszukać terminów na tyle odległych aby mieć jak największe prawdopodobieństwo, że tym razem nasze imprezy będą mogły się odbyć. Udało nam się już ustalić nowy termin dla musicalu METRO w Tauron Arena w Krakowie, natomiast w pozostałych przypadkach ciągle nad ustaleniem nowych terminów pracujemy. 

Możemy jednak ZAPEWNIĆ, że KAŻDA z naszych imprez ODBĘDZIE SIĘ w późniejszym terminie, o którym zostaniecie Państwo poinformowani z co najmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem. Realistycznie patrząc na terminy, wydaje się, że najbliższe bezpieczne mogą pojawić się dopiero późną jesienią czyli w miesiącach listopad/grudzień albo nawet styczeń/luty 2021. 

Nieco inaczej wygląda sprawa z musicalem METRO w Opolu, gdyż biorąc pod uwagę miejsce występu - Amfiteatr NCPP, najbliższy możliwy termin realizacji przełożonego występu pojawi się dopiero w maju 2021. Lecz również i w tym przypadku ZAPEWNIAMY, że musical METRO w Opolu, stolicy polskiej piosenki na pewno się odbędzie.

Co więcej, w roku 2021 musical METRO obchodzi 30 lecie, więc występy przełożone na 2021 rok odbędą się w ramach JUBILEUSZOWEJ TRASY 30 LECIE MUSICALU METRO ! Będą to specjalnie na tę trasę przygotowane spektakle z wieloma atrakcjami dla Widzów, więc WARTO BĘDZIE POCZEKAĆ! W ramach tego samego biletu, który większość z Was posiada Drodzy Widzowie, otrzymacie dużo więcej niż podczas "normalnego" wyjazdowego spektaklu musicalu METRO, bowiem wszystkie bilety zachowują ważność na przełożone, nowe terminy.

 

Reasumując przedstawiamy poniżej przewidywane nowe terminy naszych majowych imprez.

 

Musical METRO

10 maja 2020 r, Amfiteatr NCPP Opole - nowy termin przewidywany: maj/czerwiec 2021 r

16 maja 2020 r, Tauron Arena Kraków - nowy termin potwierdzony - 17 stycznia 2021, godz. 18.00

30 maja 2020 r, Hala Podpromie Rzeszów - nowy termin przewidywany: styczeń/luty 2021 r

 

Spektakl "Lista męskich życzeń"

14 maja 2020 r, Kijów Centrum Kraków - nowy termin przewidywany: grudzień 2020 r

 

W każdym z przewidywanych terminów zostaniecie Państwo poinformowani co najmniej na 3 miesiące przed jego datą, natychmiast po jego ustaleniu i potwierdzeniu.

ZOSTAŃCIE Z NAMI I Z ARTYSTAMI !!!

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowe terminy bez konieczności ich wymiany !

 

 

 

 

    Wstecz
    Bądź na bieżąco
    Nasi partnerzy