Sylwia Grzeszczak & LIBER & InoRos w katowickim Spodku Kup bilet

Sylwia GRZESZCZAK & LIBER & InoRos - 6.03.2020 r, godz.20.00 - SPODEK Katowice

Koncert na Dzień Kobiet 

 

Już ruszyła sprzedaż biletów, po zapisie na newsletter - tańsze bilety dla wszystkich fanów w przedsprzedaży!  ZAPISZ SIĘ !   Newsletter - Kod Rabatowy 

 

  Kup Bilet lub w innej bileterii bez rabatu kupbilecik.pl

 

Sylwia Grzeszczak

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Najnowszy to Rakiety. Sylwia Grzeszczak odpala „rakiety” i zabiera nas w kolejna muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

A taki koncert zagramy dla Was już 6 marca 2020 roku w katowickim Spodku! WIĘCEJ !!! Do Artystki dołącza LIBER z zespołem InoRos - będzie się działo !

LIBER & InoRos

To niepowtarzalne zderzenie folku z rapem, tradycyjnego góralskiego brzmienia z nowoczesną produkcją muzyczną. Historia ich współpracy ma swój początek w 2012 roku, gdzie nagrali piosenkę na Euro 2012 – Czyste Szaleństwo. Ich najnowsze propozycje to „Piękne życie”  oraz “Piątunio”.  Muzykę do utworu stworzyła Sylwia Grzeszczak z zespołem InoRos natomiast słowa napisał Marcin „Liber” Piotrowski. W teledysku gościnnie wystąpił kabaret Paranienormalni. Wakacyjny przebój pt. “Piątunio” wyjaśnia wprost który z dni w tygodniu jest najważniejszy. Te dwa utwory cieszą się ogromną popularnością, już teraz mają ponad 8 milionów wyświetleń!

Już we środę 6 listopada 2019 r rusza sprzedaż biletów, a wcześniej zapisy na newsletter i tańsze bilety dla wszystkich fanów w przedsprzedaży!  ZAPISZ SIĘ !   Newsletter - Kod Rabatowy 

 

 

    Wstecz
    Bądź na bieżąco
    Nasi partnerzy