Nikt nie jest doskonały - 17.02.2019, godz.16.00 - Filharmonia Podkarpacka Kup bilet

Nikt nie jest doskonały - 17.02.2019, godz.16.00 - Filharmonia Podkarpacka

Simon Wiliams

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY

Przezabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie !

17 lutego 2019 r, (niedziela) godz.16.00

Filharmonia Podkarpacka, RZESZÓW, ul.Szopena 30

To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa „Nikt nie jest doskonały” został uznany za klasykę komedii romantycznej. Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną skonstatowała:  ależ faceci nie piszą romansów!. I tak na przekór tej opinii autor stworzył postać Leona.

Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent…. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw. Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefonz wydawnictwa „MJW”- powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę… Sic! Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest… Szansa uzyskania nagrody może lec w gruzach, chyba że… wyjścia nie ma… Leon musi przebrać się za kobietę!

Obsada w Rzeszowie:

MARTA CHODOROWSKA w roli pięknej Harriet Copeland

WOJCIECH BŁACH to uroczy, statystycznie nieśmiały Leonard

MICHALINA SOSNA  w roli żywiołowej nastolatki  Dee Dee

ZDZISŁAW WARDEJN to Dziadek Gus, rubaszny i zabawny

TWÓRCY:
autor: Simon Williams
reżyseria: Piotr Dąbrowski
scenografia: Justyna Joniec
przekład:Elżbieta Woźniak

Bilety w cenie: 110, 95 i 85 zł (w zależności od miejsca na sali) – Kasa Filharmonii, Trasa Podziemna, oraz: www.edmaart.pl, www.kupbilecik.pl, www.abilet.pl

Zamówienia zbiorowe: ada@edmaart.pl, tel.501 28 58 63

kup bilet

Wstecz
Bądź na bieżąco
Nasi partnerzy
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •