Krzysztof CUGOWSKI - Złoty Jubileusz - 8 marca 2019, godz.19.30 - Spodek Katowice Kup bilet

Krzysztof CUGOWSKI - Złoty Jubileusz - 8 marca 2019, godz.19.30 - Spodek Katowice

Krzysztof CUGOWSKI – Złoty Jubileusz 50 lat na 100%

To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 – lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. Krzysztof Cugowski przez większość swojej kariery związany był z Budką Suflera, którą założył wspólnie z Romualdem Lipko w 1974 roku, przebojem wchodząc na polską scenę muzyczną utworem „Sen o dolinie”. Przez kolejne 40 lat artyści nagrali wspólnie kilkanaście albumów studyjnych  i koncertowych w tym jeden podczas  jubileuszu 25-cio  lecia zespołu, który miał miejsce w katowickim Spodku. Teraz wieloletni lider Budki Suflera dokładnie 20 lat po tamtym wydarzeniu powraca do Spodka. Podczas niezwykłego jubileuszowego koncertu, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy. Każdy z Widzów usłyszy na żywo swoje ulubione przeboje z lat 70, 80, 90-tych oraz te współczesne z początku XXI wieku.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim rusza Zespół Mistrzów złożonyz wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością.
Zapraszamy do katowickiego Spodka w Dzień Kobiet wszystkich miłośników doskonałej muzyki na magiczny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju koncert żyjącej legendy polskiej sceny muzycznej – Krzysztofa Cugowskiego.

ZŁOTY JUBILEUSZ – 50 lat na 100% Krzysztofa Cugowskiego

8 marca 2019 r godz. 19.30

Spodek KATOWICE

Bilety: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl, eventim.pl oraz salony Empik i Media Markt

Zamówienia zbiorowe: ada@edmaart.pl, tel.501285863

kup bilet

 

REGULAMIN IMPREZY ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ - zapoznaj się koniecznie przed udziałem w koncercie.

Wstecz
Bądź na bieżąco
Nasi partnerzy
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •