Dzień Kobiet dla wszystkich fanów Budki Suflera 50% taniej! Kup bilet

Dzień Kobiet dla wszystkich fanów Budki Suflera 50% taniej!

Pomimo, że legendarna lubelska Budka Suflera już oficjalnie nie istnieje - (bowiem ostatni koncert zagrali w Warszawie 31 grudnia 2014 roku), to jej lider, charyzmatyczny wokalista Krzysztof Cugowski nadal występuje i co więcej obchodzi 50-cio lecie pracy artystycznej! Dlatego też podczas koncertu w katowickim Spodku będącym częścią trasy KRZYSZTOF CUGOWSKI  "50 lat na 100%" zaśpiewa WSZYSTKIE NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ostatnich pięciu dekad.

Ponieważ koncert odbędzie się dokładnie w DZIEŃ KOBIET mamy dla wszystkich fanów Budki Suflera i Krzysztofa Cugowskiego PREZENT !

Wystarczy wejść na stronę jednej z dwóch współpracujących z nami bileterii a BILETY kupicie za 50% ceny lub dostaniecie ZA DARMO !

PROMOCJA na Dzień Kobiet!!!

KUP JEDEN BILET a DRUGI DOSTANIESZ ZA DARMO 

lub zapłać 50% za wszystkie kupione BILETY !!!

 

kup bilet eventim  kup bilet ebilet

 

To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 – lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. Krzysztof Cugowski przez większość swojej kariery związany był z Budką Suflera, którą założył wspólnie z Romualdem Lipko w 1974 roku, przebojem wchodząc na polską scenę muzyczną utworem „Sen o dolinie”. Przez kolejne 40 lat artyści nagrali wspólnie kilkanaście albumów studyjnych  i koncertowych w tym jeden podczas  jubileuszu 25-cio  lecia zespołu, który miał miejsce w katowickim Spodku. Teraz wieloletni lider Budki Suflera dokładnie 20 lat po tamtym wydarzeniu powraca do Spodka. Podczas niezwykłego jubileuszowego koncertu, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy. Każdy z Widzów usłyszy na żywo swoje ulubione przeboje z lat 70, 80, 90-tych oraz te współczesne z początku XXI wieku.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim rusza Zespół Mistrzów złożonyz wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością.
Zapraszamy do katowickiego Spodka w Dzień Kobiet wszystkich miłośników doskonałej muzyki na magiczny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju koncert żyjącej legendy polskiej sceny muzycznej – Krzysztofa Cugowskiego.

ZŁOTY JUBILEUSZ – 50 lat na 100% Krzysztofa Cugowskiego

8 marca 2019 r godz. 19.30

Spodek KATOWICE

 

 

Wstecz
Bądź na bieżąco
Nasi partnerzy
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •