Czekamy na trasę 30 lecia METRA z niecierpliwością.... Kup bilet

Czekamy na trasę 30 lecia METRA z niecierpliwością....

17
mar

Nie możemy się już doczekać trasy 30-lecia musicalu METRO na żywo. Transmisja online pobiła wszystkie rekordy oglądalności!

To już ponad rok jak nie możemy zorganizować żadnej imprezy masowej. Nie możemy się już doczekać, kiedy wyruszymy w trasę z naszym ukochanym musicalem METRO, który w tym roku obchodzi 30 lecie swojego istnienia na scenie! To rekord absolutnie niewyobrażalny! Popularność musicalu nie maleje, coraz to nowe pokolenia dorastają i znajdują w nim aktualne dla siebie treści. To niesamowite! Ponieważ nie mogliśmy na żywo zorganizować inauguracyjnego koncertu na 30 lecie METRA, studio BUFFO postanowiło zaprezentować to przedstawienie online. I tu nieprawdopodobna niespodzianka - 4000 biletów na transmisję online rozeszło się błyskawicznie a chętnych było dużo, dużo więcej.... No cóż... Czekamy i zapraszamy na żywo do miast w całej Polsce jak tylko będziemy mogli występować.

A póki co zachęcam do przeczytania artykułu o początkach METRA.

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/janusz-jozefowicz-o-poczatkach-metro-studio-buffo/x25zq52?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

    Wstecz
    Bądź na bieżąco
    Nasi partnerzy