30 lat Musicalu METRO - 7.11.2020 r, godz. 19.00 - ARENA GLIWICE - PREMIERA TRASY Kup bilet

30 lat Musicalu METRO - 7.11.2020 r, godz. 19.00 - ARENA GLIWICE - PREMIERA TRASY

 

Przedsprzedaż biletów rusza 29 lutego 2020 r o godz. 9.00. NIE PRZEGAP !

 

KUP BILET W PRZEDSPRZEDAŻY

 

 

JUBILEUSZOWA TRASA Z OKAZJI 30-LECIA MUSICALU METRO

PREMIERA TRASY  - 7 listopada 2020 r. ARENA GLIWICE

 

To już 30 LAT jak Metro jedzie przez świat. Mnóstwo gwiazd wyjechało nim z ukrycia, a setki talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków! Dołącz do nich! Wyrusz w kolejną podróż w METREM!

Musical „METRO” jest jednym z najbardziej znanych polskich musicali. Niesamowite przeżycia zarówno muzyczne, jak i wizualne są dla widza czymś zupełnie nowym. Wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza, musical, do którego muzykę napisał Janusz Stokłosa, przenosi w krainę, gdzie padają mury i otwierają się granice. „METRO” pokazuje obraz młodych ludzi, którzy wierzą w marzenia i chcą marzyć. Przepełniony szaleństwem, miłością i niezwykłymi emocjami, zabiera widza w krainę, gdzie fikcja miesza się z rzeczywistością. Akcja widowiska wykracza daleko poza scenę, a bacznie oglądająca widownia ma wrażenie, jakby stała się częścią tej niesamowitej, muzycznej historii. „METRO” stało się światowym, musicalowym fenomenem. To właśnie dzięki niemu odkryto takie gwiazdy jak Edytę Górniak, Katarzynę Groniec, Roberta Janowskiego, Katarzynę Skrzynecką i innych. Kult musicalu można dostrzec na całym świecie, a charyzmę aktorów i energię ich gry doceniają krytycy na wszystkich kontynentach.

Grany niezmiennie od 1991 roku musical, w przyszłym roku „METRO” obchodzi właśnie swój jubileusz. Z tej właśnie okazji odbywa się jubileuszowa trasa Musicalu Metro – 30lat!

Pierwszy,  premierowy spektakl  jubileuszowej trasy odbędzie się :
 

7.11.2020 g.19:00 w  ARENA GLIWICE

O kolejnych spektaklach będziemy informować na bieżąco .

Dołącz do nas i zatrzymaj się na kolejnych stacjach kultowego musicalu !!!

   

Zespół edma.art

www.edmaart.pl

 

kup bilet w przedsprzedaży

 

Pozostałe bileterie: kupbilecik.pl, ebilet.pl, eventim.pl

    Wstecz
    Bądź na bieżąco
    Nasi partnerzy